Które apartamenty w Zakopanem wybrać na wakacje z dzieckiem?


apartament-dla-rodzin

Które apartamenty w Zakopanem wybrać na wakacje z dzieckiem?

Szukając idealnego miejsca na wakacje z dziećmi, stawiamy zazwyczaj na wiele różnych czynników. Chcemy, aby było ono ciekawe pod względem atrakcji dla maluchów, ale żeby również znalazło się w nim coś, co spełni potrzeby rodziców. Jedną z takich lokalizacji jest bez wątpienia Zakopane, do którego zjeżdżają się tłumnie całe rodziny. Sezon trwa tam właściwie cały rok. Wiosną i latem pochodzić można po słynnych Krupówkach, zaliczyć kilka malowniczych dolin lub szczytów, zimą z kolei oddać się narciarskiej przygodzie lub zabawom na śniegu. Jakie apartamenty wybrać zatem na pobyt w tym pięknym mieście, jeżeli planujemy wybrać się tam całą rodziną? Oto kilka propozycji.

Apartament Słoneczny

Słoneczny apartament w Zakopanem znajduje się zaledwie 5 minut od popularnych Krupówek. Usytuowany jest on w nowoczesnym budynku, który przywołuje na myśl wspaniały zakopiański styl, sprzyjając też jednak wszelkim współczesnym wygodom przebywających w nim gości. Na korzyść pobytu z dziećmi przemawia z całą pewnością niezwykle spokojna okolica osiedla Pardałówka oraz znajdujący się na terenie apartamentowca plac zabaw, z którego korzystać mogą śmiało najmłodsi goście budynku. Idealne miejsce odpoczynku znajdą tam również rodzice z nieco mniejszymi pociechami, apartament Słoneczny posiada bowiem w swoim wyposażeniu łóżeczko dziecięce.

pokój dzienny Słonecznego apartamentu w Zakopanem

Z tutejszego balkonu rozpościera się wspaniały widok Tatr. Sam apartament to z kolei bardzo wygodne 35m2, składające się na pokój dzienny z rozkładaną sofą, stolikiem kawowym oraz dużym stołem z krzesłami, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Goście korzystać mogą także z nowoczesnego telewizora oraz radia, które na pewno świetnie umilą im pobyt. W garażu podziemnym znajduje się natomiast dogodne miejsce parkingowe, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód.

Apartament Pogodny

Oto kolejna propozycja z samego centrum miasta, położona niedaleko każdej z najważniejszych atrakcji Zakopanego. Apartament Pogodny to nie tylko wygoda przestronnych, komfortowych wnętrz, ale i bliskość placu zabaw, wyciągów narciarskich oraz chętnie odwiedzanych przez turystów Krupówek. Posiada on dziecięce łóżeczko, ale i miejsca sypialne dla nieco większych maluchów i bez problemu zmieści się tu czteroosobowa rodzina. Całość składa się na pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem, sypialnię, aneks kuchenny oraz łazienkę. Do dodatkowego wyposażenia, sprzyjającego wygodnemu pobytowi należy między innymi telewizor z lokalnymi kanałami oraz internet bezprzewodowy, a goście, którzy przybyli tam samochodem, skorzystać mogą z przydzielonego im miejsca parkingowego.

apartament Pogodny salon

Apartament Róża

Następnym apartamentem stworzonym wręcz dla rodzin z dziećmi jest Róża. Usytuowany jest on w nowoczesnym, pełnym współczesnych wygód budynku na zamkniętym osiedlu, na którym znajduje się również plac zabaw. Gości dzieli stąd zaledwie kilka kroków od najpopularniejszych stoków narciarskich na Nosalu, w tym również wyciągów dla osób mniej zaawansowanych oraz dzieci. Wnętrze jest przestronne i bardzo komfortowe, posiadając aż 50m2. Znajdziemy tam salon z rozkładaną kanapą, fotelami, stolikiem kawowym, telewizorem i wyjściem na balkon z widokiem na góry, przytulną sypialnię, aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Goście Róży korzystać mogą z bezprzewodowego internetu oraz miejsca w podziemnym garażu.

kuchnia apartamentu w Zakopanem