Apartamenty Zakopane Krupówki

Lista apartamentów do wynajęcia blisko Krupówek


Apartamenty Zakopane Krupówki

Ułatwiamy zaplanowanie atrakcyjnego pobytu w Zakopanem. Apartamenty blisko Krupówek to propozycja przeznaczona dla całych rodzin czy par zainteresowanych bardziej intymnym spędzeniem czasu wolnego ze swobodnym dostępem do nowoczesnego kompleksu odnowy biologicznej. W naszym katalogu wyróżniają się apartamenty złożone z dwóch poziomów, wychodzące z widokiem na Krupówki, idealne do planowania wycieczek górskich. Niemniej to tylko część naszej bogatej oferty apartamentów w centrum stolicy Tatr.

Apartamenty Zakopane Krupówki – atrakcyjność lokalizacji

Położenie kwatery zapewnia maksymalną prywatność, a jednocześnie ułatwia korzystanie z najważniejszych rozrywek Zakopanego. Krupówki to właściwie samodzielne centrum turystyczne, dlatego zakwaterowanie w tej lokalizacji to korzystne rozwiązanie. Do tego znacznie tańsze u nas niż w standardowej bazie hotelowej. Tym samym zyskuje się szansę na stosunkowo tani nocleg w samym centrum jednego z najpopularniejszych miast turystycznych w kraju. Nie musisz martwić się dojazdami, a wszystkie atrakcje masz pod ręką.

Bogato wyposażone apartamenty w Zakopanem

Doskonała lokalizacja to nie wszystko. W naszych apartamentach w Zakopanem przy Krupówkach zapewniamy też bardzo bogate wyposażenie. Dotyczy to każdego z naszych lokali, choć poszczególne obiekty nieco się  między sobą różnią. Na co możecie liczyć? Udogodnień jest naprawdę wiele, rozpoczynając od ekspresów do kawy, ręczników bawełnianych, a kończąc na wannach z hydromasażem.

Jeżeli pracujecie online, czy też nie chcecie rezygnować z przeglądania bieżących informacji podczas pobytu, udostępniamy szybki internet, telewizję z wieloma programami i inne multimedia. Apartamenty posiadają zaplecze do rozpalenia grilla czy też spędzenia czasu z dzieckiem. Znajdują się na terenie bezpiecznym, z reguły monitorowanym.

 

Dlaczego nasza oferta to klasa premium?

Staramy się różnicować ofertę i warunki wynajmu apartamentów Zakopane Krupówki choćby pod kątem metrażu czy dostępu do ciekawych usług odnowy biologicznej bezpośrednio w kompleksie. Mamy większe lub mniejsze pokoje, porównywalne do hotelowych, ale zapewniające znacznie większą wygodę ze względu na aneks kuchenny z mikrofalówką, lodówką i zmywarką. Dzięki nam zaplanujecie długi urlop w doskonale wykończonych lokalach bez żadnych problemów formalnych i organizacyjnych. Monitorowane obiekty z miejscem postojowym w garażu to jakościowa perspektywa dla zmotoryzowanych gości, których oczywiście serdecznie zapraszamy.

 

Zachęcamy do rezerwacji apartamentu przez wyszukiwarkę

Wypad urlopowy do Zakopanego cieszy się w dalszym ciągu dużą popularnością. Niezmiennie od dziesiątek lat Zakopane pozostaje jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Nasze apartamenty również nie narzekają na brak obłożenia. Zachęcamy do przejrzenia katalogu i dopasowania kwatery premium do własnych potrzeb. Przedstawiamy szczegółowe zdjęcia i odpowiadamy na pytania przed nawiązaniem współpracy.