Apartamenty Zakopane z basenem

Lista apartamentów do wynajęcia z basenem


Apartamenty z basenem Zakopane

Specjalizujemy się w wynajmie luksusowych apartamentów w Zakopanem. Proponujemy bardzo unikalne możliwości wypoczynku i zakwaterowania w lokalach powiązanych z kompleksem odnowy biologicznej. To szczególnie ciekawa oferta dla osób potrzebujących odświeżenia psychicznego oraz fizycznego po ciężkim okresie zawodowym. Interesuje  Was apartament z basenem Zakopane? Trafiliście doskonale!

Czym wyróżniają się apartamenty z basenem w Zakopanem z naszego katalogu?

Oferujemy wyjątkowe apartamenty z basenem w Zakopanem. Apartamenty posiadają bezpośrednie połączenie ze SPA, w którym znajdziecie sauny suche, jacuzzi czy zadbany basen. Po wypadzie na narty czy górskiej wędrówce możecie z powodzeniem zrelaksować się w jakościowych warunkach, a następnie szybko wrócić do apartamentu.

To znacząca wygoda, szczególnie podczas planowania nieco dłuższego pobytu w Zakopanem. Mamy w katalogu apartamenty z metrażem pomiędzy 50 – 100 m2. Tym samym są one doskonałe dla par, rodzin i wszelkich innych konfiguracji gości. Dysponujemy nawet wykończonymi w nowoczesny sposób kwaterami złożonymi z dwóch poziomów.

Profesjonalne wyposażenie pod długi i krótki pobyt wakacyjny

We wszystkich naszych nieruchomościach klasy premium znajduje się aneks kuchenny przystosowany zarówno do długiego, jak i krótkiego urlopu (z lodówką, elektryczną i bardzo wygodną kuchenką, zmywarką i ekspresem do kawy). Chcąc przygotować posiłek na szybko, możecie też skorzystać z mikrofalówki. Dodatkowe wyposażenie w apartamentach to często ponad 20 pozycji. Ważna zaleta to klimatyzacja, duża sofa czy bawełniane ręczniki.

 

Bierzemy odpowiedzialność za przystosowanie apartamentu do potrzeb turystów

Po rezerwacji odpowiadamy za profesjonalne przygotowanie apartamentu na przyjazd gości. Oferujemy bardzo prosty system współpracy i jasno przedstawiamy warunki techniczne wyróżniające konkretny apartament. Dajemy dużą swobodę i gwarantujemy wynajem w najpopularniejszych turystycznych lokalizacjach, z których zaplanujecie piękne wędrówki górskie czy bardziej rozrywkowy wieczór.

Zapraszamy do rezerwacji

Luksusowe kwatery na wynajem z wyjściem na basen i z licznymi usługami odnowy biologicznej to szansa na jakościowy relaks w jednej z najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych. Przy każdej pozycji z oferty znajduje się prosty formularz kontaktowy, jeżeli potrzebujecie szczegółowych informacji. Nasz zespół na bieżąco weryfikuje rezerwacje i odpowiada na pytania klientów.

Zapraszamy serdecznie do wynajmu apartamentów w Zakopanem i do świetnej zabawy, którą gwarantują profesjonaliści. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie apartamentów w stolicy polskich gór. Możemy się pochwalić mnóstwem pozytywnych opinii. Wszystko to dzięki temu, że zawsze na pierwszym  miejscu  stawiamy zadowolenie klienta, troszcząc  się o absolutnie najwyższy możliwy poziom obsługi.