Zakopane na sportowo


zakopane piękne widoki

Zakopane na sportowo

Jak głosi słynne porzekadło: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Warto pamiętać o tej maksymie, nie tylko na co dzień podczas stosowania katorżniczych diet i jeszcze bardziej męczących ćwiczeń, które pomogą uzyskać nam upragnioną figurę w bikini.

Któż z nas chciałby spędzić wakacje, leżąc przysłowiowym plackiem na leżaku? Jasne, wierzę że są takie osoby, ale równie mocno mam nadzieję, że do nich nie należycie. Szkoda marnowania czasu na lenistwo, gdy człowiek znajduje się w tak pięknej miejscowości, jaką jest Zakopane.

Ten artykuł dedykujemy więc wszystkim, którzy lubią spędzać swoje wakacje w nieco bardziej aktywny sposób i nie boją się potu, łez oraz innych efektów ubocznych ruszenia swojej tylnej części ciała z jakże pięknego apartamentu w Zakopanem.

Bungee Jumping

Idealna propozycja dla ludzi, którzy lubią gdy krew zaczyna im nieco szybciej krążyć, a poziom adrenaliny zauważalnie się zwiększa. Dzięki niezapomnianym wrażeniom z pewnością nie zapomnicie tego do końca swoich dni.

Obiekt z którego skaczecie mieści się pod Gubałówką i mierzy sobie 90 metrów. Nie bój żaby, wszystko skonstruowane jest tak, aby zapewnić Ci jak największe poczucie bezpieczeństwa.

I wiesz jakie widoki Cię czekają? Przepiękna panorama kurortu górskiego jest na wyciągnięcie ręki.

Co i jak: 130 zł za jedną osobę; 260 zł za parę; telefon kontaktowy 500 021 342 [wymienione wyżej informacje zostały zaczerpnięte ze strony jumping.pl]

bungee jumping

Tenis

Choć może drugiej Agnieszki Radwańskiej z Ciebie nie będzie, to i tak zawsze warto spróbować. Tenis to świetny sport, który na pewno pomoże Ci poprawić własny refleks i sprawi, że po intensywnym lataniu za piłeczką, zrzucisz odrobinę niechcianego tłuszczyku.

Co i jak: Hala Tenisowa – Droga do Białego 7, COS – ul.Bronisława Czecha 1, Hotel Mercure Kasprowy, Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – to są między innymi miejsca, w których możecie znaleźć korty tenisowe.

tenis piłeczka i kort

Jazda konna

Zamiast męczyć osławione zakopiańskie konie, możemy im nieco ulżyć i zdecydować się na jazdę konną, miast dorożki prowadzącej do Morskiego Oka.

Jazda konna zwiększy Waszą pewność siebie, poprawi koordynację ciała, wzmocni układ krwionośny oraz pozwoli się odstresować. Myślę, że sport ten będzie sporą frajdą zwłaszcza dla dzieciaków, które uwielbiają kontakt ze zwierzętami.

Co i jak: Stajnia Konsul, tel: 603-579-476

stadnina jazda konna

Aqua Park

Bardziej gnuśnym osobnikom szczerze polecam taplanie się w wodzie. Cztery to magiczna liczba oznaczająca baseny, którym mało kto jest w stanie się oprzeć. Rekreacyjny, rekreacyjny z torami pływackimi, termalny pełniący funkcję rekreacyjno-leczniczego oraz…brodzik dla dzieci. Wybierz sam co tylko Ci odpowiada.

Zawsze możesz też zagłębić się w magiczny świat saun z których korzystanie wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie, jak i wygląd zewnętrzny.

Spragnieni większego wysiłku fizycznego, mogą się również wybrać na fitness.
Co i jak: Aqua Park Zakopane, ul. Jagiellońska 31.

aqua park