Idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych w Zakopanem


Szymoszkowa zimą

Idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych w Zakopanem

Zakopane jest jednym z najpopularniejszych miast górskich w Polsce, które co roku staje się epicentrum białego szaleństwa. Malownicze widoki, bliskość natury i folkloru to tylko niektóre z jego zalet. Swoją różnorodnością, licznymi wyciągami i wspaniale przygotowanymi trasami górskimi Zakopane co roku przyciąga tysiące turystów z kraju i zagranicy.

Gdzie się zatrzymać??

Planując wyjazd na narty, snowboard czy trekking górski do Zakopanego zapewne większość czasu spędzimy na świeżym powietrzu oddając się szaleństwu na stokach, szlakach górskich czy też próbując miejscowych specjałów kulinarnych, których w Zakopanem nie brakuje. Jednak po dniu aktywnie spędzonym na stoku  będziemy chcieli odpocząć. Warto więc poszukać jakiegoś odpowiedniego zakwaterowania, w którym nabierzemy sił na aktywność fizyczną następnego dnia.


kominek w salonie


Aby nie tracić czasu na dojazdy do stoków najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie sobie miejsca do spania w bezpośredniej ich okolicy. Przykładem takiego miejsca mogą być Apartamenty Szymoszkowa w Zakopanem. Kompleks nowoczesnych apartamentów utrzymany jest w tradycyjnym zakopiańskim stylu z wyraźną nutką nowoczesności. Design każdego z apartamentów nawiązuje do tradycji i folkloru góralskiego, jednocześnie przejawiając elementy stylu śródziemnomorskiego, indyjskiego, atlantyckiego, a także elementy wnętrza rodem z nad Pacyfiku.


salon z oknem


Apartamenty Szymoszkowa znajdują się w okolicy stacji narciarskiej o tej samej nazwie, kolejki na Kasprowy Wierch, Doliny Białego Potoku, Nosala, Wielkiej Krokwi, Gubałówki, a także w połowie drogi z Zakopanego do Doliny Kościeliska. Apartamenty Szymoszkowa będą więc doskonałą akomodacją dla entuzjastów uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zimowych oraz dla tych, którzy sporty te podziwiają jedynie z perspektywy kibica. Dodatkowym atutem będzie stosunkowo niewielka odległość kompleksu od centrum miasta, co umożliwia gościom apartamentów szybkie dotarcie do wszelkiego rodzaju atrakcji, które proponuje Zakopane.

Wypoczynek i regeneracja

Apartamenty Szymoszkowa w Zakopanem oprócz wspaniałego widoku na Tatry, w pełni wyposażonych wnętrz i miejsca w garażu podziemnym oferują swoim gościom także możliwość skorzystania z krytego basenu, jacuzzi, kompleksu saun, które mieszczą się w kompleksie SPA. Atrakcje te na pewno pomogą każdemu zrelaksować się po aktywnym dniu pełnym sportowych wrażeń lub wędrówce po zabytkach miasta i przygotować ciało do dalszego wysiłku fizycznego. Dbając o wygodę gości kompleks apartamentów proponuje także możliwość dokupienia pakietu śniadań na cały pobyt w wybranej przez gościa godzinie.


widok na basen w apartamencie


Wybierając Apartamenty Szymoszkowa możemy być pewni, że pobyt w Zakopanem na długo pozostanie w naszej pamięci i zachęci nas do ponownego odwiedzenia tego wspaniałego miasta pełnego atrakcji dla narciarzy, snowboardzistów i zwolenników pieszych wędrówek po górach.