Temat: ciekawe miejsca w okolicy Zakopanego

SPA w Zakopanym

Upragniony relaks tylko w apartamentach SPA w Zakopanem

Szukasz idealnego miejsca, w którym mógłbyś oddać się upragnionemu relaksowi ale nie wiesz, którą opcję wybrać? Rzeczywiście, wśród tak licznych ofert hoteli i apartamentów, trudno jest znaleźć coś idealnego dla siebie i jednocześnie nie przepłacając. Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z usługi SPA w trakcie urlopu, prezentujemy jedne z najlepszych apartamentów w Zakopanym.
Continue reading

Dolina Kościeliska

Doliny Kościeliska – rodzinny spacer

Nie każdy ma odpowiednią kondycję, by zdobyć od razu najwyższe szczyty. Czasami trzeba po prostu mierzyć siły na zamiary. W niektórych wypadkach podróżujemy również z dziećmi. Co wtedy zrobić? Najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest wybranie się na spokojny spacer tatrzańskimi dolinami, które zapierają dech w piersiach, a jednocześnie są bezpieczne. Continue reading

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska – najdłuższa dolina w Tatrach

Jeśli niekoniecznie jesteśmy pasjonatami wchodzenia pod strome góry, możemy wybrać się na wyprawę do Doliny Chochołowskiej. Jest to najdłuższa tego typu trasa w polskich Tatrach i liczy sobie 10 kilometrów. Wybierając ten sposób rekreacji na pewno zobaczymy równie malownicze tereny, co w Dolinie Kościeliskiej, a dodatkowo będziemy mogli zobaczyć tradycyjne wypasanie owiec, ponieważ górale zatrzymali prawo do wykorzystywania tych ziem. Skupmy się na tym jak dotrzeć w to miejsce i co warto tutaj zobaczyć.

Continue reading